Horolezecké steny

Jsme také na Facebooku Aktuální novinky

Instalace a projektové řízení
DCD lezecké stěny jsou přesně prefabrikované podle dílenského provedení in-house.
Náš kvalifikovaný instalační tým (vyškolený ve specializovaných obchodech) udělá stavební dílo a lezeckou strukturu pro výstavbu a detailní plány. Kvalitní výroba s krátkým instalačním časem, jsou jejich atributy pro plánování. Plánování bezpečnosti a dodržování všech právních a normativních ustanovení poskytuje naše projektové řízení DCD v oblasti strojírenství.
stena5

Výhody

DCD konstrukce jsou efektivní konstrukce. Používáme nízké nároky na údržbu stanovených komponentů, kontrolovatelné systémy, které optimalizují rozložení zatížení, aby se zabránilo únavě a opotřebení.

DCD instalace a řízení projektů je zajištěna včas a profesionálně. Plánování a koordinace sítě zajišťuje bezpečnost, průběžný dohled a kontrolu nákladů a zajištění kvality.
stena6
DCD lezecké systémy
Navrhujeme a vytváříme vlastní horolezecké stěny (náš repertoár je rozmanitý) vnitřní nebo venkovní pro školu nebo jako terapii. Je to mimořádné řešení pro téma zábavních parků nebo jako umělecké intervence. Systémy DCD lezeckých stěn jsou navrženy dle individuálních požadavků a následně vyrobeny.
Systémy DCD lezeckých stěn zajišťují bezpečnost v provozu, trvalou funkčnost a ekonomickou údržbu. Plánujeme individuální a zakázkově navržené horolezecké vybavení, které je realizováno tak jedinečné.
stena7
DCD inovace
Flexibilní 3D spojka je pro přenos zatížení. Naše produkty jsou vyvíjeny v souladu s jasně stanovenými kritérii kvality a následně vyrobeny. Jsou založeny na shodě s normami a používané z ověřitelných a certifikovaných materiálů. U komponent jsme se zaměřili na moderní technologie s cílem stanovit nové standardy.
stena8